Strona główna » Kobieta

Przyszłość medycyny estetycznej

Wiele zdobyczy nauki wykorzystywanych jest we współczesnej medycynie estetycznej. Czytaj dalej »

Prawda o elektronicznym dymku

Palenie wychodzi z mody. Za to coraz popularniejsze stają się e-papierosy. Czy są zdrowsze od tradycyjnych? Czytaj dalej »

Algi - zdrowie w proszku

Dodawane do koktajli sproszkowane algi - to dietetyczny trend ostatnich miesięcy, który niewątpliwie będzie zyskiwał na popularności. Czytaj dalej »

Just for Fun by Loft37

Zaczyna się lato, a wraz z nim prócz upalnych dni i wakacyjnych wyjazdów, kolejna już kolaboracja sieci sklepów Biedronka z popularnym polskim projektantem. Czytaj dalej »

Nakarm zwierzaka ze schroniska!

Do 25 lipca 2016 roku trwa II edycja ogólnopolskiej kampanii internetowej, w trakcie której wesprzeć można wszystkie zwierzaki, te bezdomne w schroniskach, jak i pozostałe potrzebujące pomocy, opieki i miłości. Czytaj dalej »

Naturalny sposób na depresję

Gniew, kłótliwość, pech i codzienne troski powodują, że przelewa się w nas żółć, co wywołuje spadek naszego nastroju – tak uważała średniowieczna uczona benedyktynka z Bingen, św. Hildegarda. Czytaj dalej »

Chrzan jest silnie antynowotworowy

O chrzanie przypominamy sobie zazwyczaj przed Wielkanocą! Niesłusznie! Czytaj dalej »

Kostiumy kąpielowe XXL. Jaki model wybrać?

Sezon bikini właśnie się rozpoczyna, a wraz z nim pojawia się coroczny dylemat - jak strój wybrać? Czytaj dalej »

Jakich zachowań unikać podczas zagranicznych podróży?

Podczas zagranicznych podróży należy zdawać sobie sprawę z różnic kulturowych, które dzielą mieszkańców nawet niezbyt odległych od siebie krajów. Czytaj dalej »

Co czwarty Polak chorujący na cukrzycę o tym nie wie

Cukrzyca jest najczęściej wykrywana dopiero po 5-12 latach od jej pierwszych objawów – wynika z danych WHO. Czytaj dalej »